btshop.ir

فروشگاه مقالات

فروشگاه جامع تحقیقات کامپیوتری و مقالات دانشجویی

اطلاعیه فروشگاه

با سلام خدمت سروران عزیزی که از این فروشگاه دیدن می فرمایند امیدواریم که توانسته باشیم نیاز شما در زمینه مورد نظرتان را براورده کنیم در غیر اینصورت میتوایند انتقادات خود را نسبت به شکل کار ما یا به چیدمان مقاله ها در وبلاگ 123hamine.blogfa.com ارسال فرمایید تا به انها رسیدگی شود همچنین اندسته از عزیزانی که درخواست مقاله اختصاصی دارند (یک بار امکان دانلود داشته باشد) می توانند درخواست خود را از راههای زیر به اطلاع ما برسانند Email: behzadfarhadix@gmail.com ............................................... WebLog: 123hamine.blogfa.com ............................................... Tell: 09301778915

گندم و اهمیت آن

گندم و اهمیت آن

پژوهش گندم و اهمیت آن  

در قالب   WORDبا قابلیت ویرایش شامل 5 فصل با نتیجه گیری و فهرست مطالب   62 ص

خلاصه ای از پژوهش :

به طور کلی در مورد یک سوم از مجموع 149 میلیون کیلومتر مربعی از سطح قاره ها را مناطق خشک و نیمه خشک تشکیل می دهند (4) . خاک های این مناطق از لحاظ حاصل خیزی و مقدار مواد آلی در سطح نامطلوبی قرار دارند ظرفیت نگهداری آب در آنها پایین بوده و در برابر فرسایش های آبی و بادی بسیار آسیب پذیر هستند (4) . علاوه بر آن ، کشاورزان این مناطق به منظور تأمین مواد غذایی جمعیت رو به ازیاد ، مجبور به برداشت از آب های زیر زمینی هستند که در نتیجه ، سطح آنها به تدریج پایین می افتد . تالاب ها خشک می شوند و دریاچه ها نیز به سرنوشت مشابهی دچار می گردند. گرم شدن کره زمین که از بالا رفتن میزان گاز کربنیک و سایر گازهای گلخانه ای در جو ناشی می شود ، مشکل جهانی اب را تشدید کرده است . از آنجایی که راندمان آبیاری نیز در سراسر جهان کمتر از 40 درصد است و در این رهگذر ، شهرنشینان نیز بر سر حق استفاده از آب با کشاورزان در رقابت هستند .

بنابراین ، فشار بر منابع محدود آب از این طریق نیز افزایش می یابد. (125) .

در طول قرن حاضر ، جمعیت دنیا از 6/1 میلیارد نفر به حدود 6 میلیارد نفر رسیده است (19) . بنابراین با افزایش جمعیت ، سهم سالانه آب هر فرد به طور مرتب در حال تقلیل است . به طوری که از سال 1970 تا به حال ، سهم هر فرد به کمتر از یک سوم کاهش یافته است (12) .

مناطق خشک و نیمه خشک که در حدود 40 درصد از اراضی جهان را شامل می شوند ، بالغ بر 700 میلیون نفر از جمعیت دنیا را در خود جای داده اند که در حدود 60 درصد آن ها در کشورهای در حال توسعه واقع شده است (12).

 

فصل اول: کلیات تحقیق

فصل دوم: ادبیات و پی شینه پژ وه ش

فصل سوم: روش شناسی پژوهش

فصل چهارم: تجزیه تحلیل داده ها

فصل پنجم: نتیجه گیری و پیشنهاداتپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 9,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
1_726030_8474.zip283.7k